Usługi i serwis

Kompleksowe usługi ukierunkowane na klienta

ZAKŁAD OPTYCZNY ANNA PISARSKA jest odpowiedzialnym i rzetelnym salonem optycznym. Dlatego też nie ograniczamy się tylko do sprzedawania okularów. Zależy nam, aby klienci czuli się dobrze w nowych okularach i żeby służyły im przez wiele lat, dlatego świadczymy kompleksowe usługi związane z obsługą okulistyczną klientów.

Konsultacje: profesjonalizm oraz wyczucie stylu

Jakie oprawki najbardziej do Ciebie pasują? Jakie soczewki będą najlepiej dopasowane do Twojej wady wzroku i charakteru pracy, którą wykonujesz? Każdy klient reprezentuje indywidualne i niepowtarzalne potrzeby związane z dopasowaniem właściwych okularów. ZAKŁAD OPTYCZNY ANNA PISARSKA to okuliści, na których kompetencje i doradztwo możesz liczyć.

Modyfikacje i naprawy: tradycyjnie wykonywane na miejscu

Stworzenie wyjątkowej, osobistej pary okularów wymaga przejścia przez szereg etapów produkcyjnych, które po dziś dzień wykonywane są ręcznie, według najlepszych tradycji, celem zapewnienia najlepszej możliwej jakości. Nasi okuliści osobiście szlifują soczewki, przeprowadzają naprawy oprawek i elementów optycznych. Daje Ci to gwarancję posiadania urządzeń optycznych najwyższej jakości, które będą Ci służyć latami.

Korygowanie i pielęgnacja: chętnie Ci pomożemy

Okulary nie chcą już trzymać się na nosie tak jak dawniej? Złamało się lub skrzywiło ramię oprawki? Przyjazny zespół profesjonalistów zawsze pomoże przy wszelkich drobnych korekcjach i naprawach. Przy okazji przeczyścimy soczewki, a wszystko to od ręki i zupełnie za darmo.